Galeria Fotografii MCK

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza w piątek 4 marca o godz. 18.00 na wernisaż wystawy " Wobec miejsca i czasu...II". W 2010 roku na Zamku Groniec odbył się Dolnośląski Plener Fotograficzny Okręgu Dolnośląskiego ZPAF. Wystawa stanowi kontynuację tego przedsięwzięcia. Zapraszamy!

Artyści:
Wojciech Beszterda, Barbara Charkiewicz, Czesław Chwiszczuk, Andrzej Dudek – Dürer, Alek Figura, Barbara Górniak, Roman Hlawacz, Ryszard Karczmarski, Maciej Kościuszko, Włodzimierz Kowaliński, Marek Liksztet, Janusz Musiał, Piotr Nowak, Jerzy Piątek, Wacław Ropiecki, Andrzej Rutyna, Jerzy Samulski, Stanisław Składanowski, Maciej Stobierski, Zbigniew Wielgosz, Iwona Wojtycza, Waldemar Zieliński.

Więcej…

Muzeum Historii Fotografii, Kraków

1 marca o godz.16.00 w Krakowie w Muzeum Historii Fotografii odbędzie się spotkanie z nestorką polskiej fotografii Krystyną Łyczywek. Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

STARA GALERIA ZPAF

Zapraszamy na wieczór autorski Jerzego Łapińskiego, który odbędzię się już w najbliższy poniedziałek 28 lutego o godzinie 17.00 w naszej galerii. Spotkanie poprowadzi kurator Anna Wolska. Wieczór będzie okazją do bliższego poznania twórczości artysty.

Więcej…

Galeria 2b+r

Zapraszamy na wystawę wybitnego polskiego fotografa Wiktora Nowotki, która rozpocznie się 26 lutego w sobotę w Warszawie, w galerii 2b+r. Start o godz. 19.00.

Więcej…

Plfoto

Wszystkich zainteresowanych fotografią zapraszaamy 12 marca o godz.16.00 na kolejne już spotkanie z okazji 10 urodzin Plfoto. Wstęp wolny

Więcej…

The Collector’s Guide to New Art Photography Vol. 2

Jeśli wybieracie się w marcu do Nowego Jorku to zapraszamy na wystawę z polskim akcentem. Od 4 marca w Nowym Jorku będzie można zobaczyć wystawę poświęconą promocji przewodnika po współczesnej fotografii dla kolekcjonerów. Publikacja zawiera prace 100 fotografów z całego świata, a wśród nich polska artystka Katarzyna Majak.

Więcej…

Joanna Chudy w Galerii Obok

Wszystkich przyjaciół, gości i sympatyków fotografii oraz naszej małej, skromnej Galerii Obok ZPAF, zapraszam na odsłonę nowego projektu autorstwa Joanny Chudy. Wernisaż odbędzie się już w najbliższą środę 23 lutego o godz. 19.00

Więcej…

Warszawska galeria Red Tree zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Adama Lacha "Nowa Moskwa", który odbędzie się już w tym tygodniu w piątek, 18 lutego 2011, o godzinie 19:00. Zdjęcia opowiadają o liczącej 10,5 mln mieszkańców stolicy Rosji. To tam egzystują ze sobą ogromne bogactwo i skrajna bieda.

Więcej…

Zapraszamy do naszej "Starej Galerii"  na wystawę fotografii krajobrazu Jerzego Łapińskiego. Wernisaż w obecności autora odbędzie się w poniedziałek, 7 lutego o godz. 18:00. Prezentacja, na którą składa się prawie 50 fotografii wykonanych w klasycznej czarno-białej technice, ma charakter przekrojowy i zawiera zdjęcia wykonane od 1989 roku do chwili obecnej.

Więcej…

W pierwszą sobotę lutego rusza kolejna edycja popularnego kursu ABC fotografowania prowadzona w warszawskim ZPAFie.

Więcej…

W najbliższy piątek 14 stycznia Programy Edukacyjne ZPAF zapraszają na kolejne spotkanie, w ramach którego będzie można pokazać i skonsultować swoje fotografie, projekty wystaw lub publikacji.

Więcej…

Zapraszamy na wernisaż wystawy Wacława Wantucha "Akty", który odbędzie się w poniedziałek - 10 stycznia o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF. Wystawa będzie czynna do 4 lutego, codziennie w godzinach 12:00-18:00.

Więcej…